Adresser   Adressen

Norsk-Østerriksk Selskap AS

c/o  Liavegen 10, Sollia

NO-2005 Rælingen

Internet  norsk-oesterrikske.com

E-Post    no.selskap@yahoo.com

Tel.      ++47 94 81 77 40 

            ++47 95 09 99 22

Østerrikes Ambassade

Thomas Heftyes gt. 19-21

NO-0264 Oslo

Internet  www.aussenministerium.at/Oslo

E-Post    oslo-ob(at)bmeia.gv.at

Tel.      ++47 22 54 02 00 

Styret i perioden 2019 – 2020 har følgende sammensetning:

 

Leder 1 år

(til 2020)

Monica Dethloff

Munkerudvn. 22

1163 OSLO

Tel: 22 28 85 42

Mob: 414 98 689

Finn-h-d@online.no

Nestleder 2 år

(til 2021)

 

Peter Schöfer

Liavn. 10 Sollia

2005 Rælingen                      

Tel: 63 83 67 02

Mob: 948 17 7 40

peter.schoefer@statnett.no

Kasserer 1 år

(til 2020)

Ellen Holzinger

Ulfsv. 13

1386 ASKER

Tel:

Mob: 976 81 991

ellen@inmatek.no

Sekretær 2 år

(til 2021)

Gunhild Hesla-Halvorsen

Liavn. 10 Sollia

2005 Rælingen

Tel: 63 83 67 02

Mob: 950 99 922

heslahalvorsen@yahoo.com

Styremedlem 1 år Informasjonsansvarlig

(til 2020)

Gunther Motzke

Setervn. 3 D

1162 OSLO

Tel: 22 74 53 06

Mob: 900 57 015

gunther@motzke.no

Styremedlem 2 år

(til 2021)

Christa Ingrid Diex

Dunkersgt. 4 A

0357 Oslo

Tel:

Mob: 934 34 672

Christa.diex@gmail.com

Varamedlem 1 år

(til 2020)

Erika Wang

Vollsvn. 70

1358 JAR

Tel: 67 14 30 55

Mob: 907 48 801

Erika-wa@online.no

 

 

 

Andre viktige kontakter:

 

 

 

Revisor 1 år

 

Lisa Insam

Wilh. Wilhelmsensv. 118

1362 HOSLE

Mob: 916 43 565

Tel: 67 14 30 55

lisa_insam@hotmail.com

Representant fra den østerrikske Ambassade

 

Gabriele Antl

Thomas Hefteysgt.19-21

0264 OSLO

Tel: 24 11 78 00 

Mob:

gabriele.antl@bmeia.gv.at

Valgkomite 1 år

 

 

 

KORK koordinator

 Ellen Bache-Wiig

 Seljefløyten 40

1346 Gjettum

 

Tel:

Mob: 416 536 77

bachewiig.ellen@gmail.com